[Отхвърлен]Кандидатура за Глобален Модератор - FaTaLL 13

ОТВОРЕНИ Екипът търси модератор, който да се грижи за форума. Тук можете да подадете кандидатура за модератор.
Потребителски аватар

Автор на темата
FaTaLL 13
Потребител
Потребител
Регистриран: нед, 04 авг 2019, 07:25

пон, 05 авг 2019, 09:31

1. Вашето име, от къде сте и на колко години сте. - Здравейте. Казвам се Станислав, на 16 години от град Сливен.
2. Потребителски ви имена в други форуми: - Не си ги спомням в момента.
3. Имате ли опит като модератор? - Опитът ми не е от най-добрите, но все пак от 1 до 10 бих го оценил на 5-6.
4. Малко информация за вас (с какво се занимавате, хоби и прочие). - Не знам какво да кажа толкова, но ще кажа, че съм приятен човек, обичам майтапа, шегите и прочие.Малко съм избухлив, но това не е проблем.
5. Защо смятате, че сте подходящ за тази работа? - Ще съм Ви полезен с това да наглеждам форума за нарушения.
6. Каква е вашата мотивация да кандидатствате? - Мотивацията ми е да помагам за следенето на форуми и да помагам да се развиват веригите, защото всички знаем, че играта в България си умира.
7. Получавали ли сте наказания до сега? - Тук при вас не.
8. В кои раздели сте най-активни във форума? - Всички без развлеченията, като музика, спорт, филми и прочие.
9. По колко време можете да отделяте за форума: - Минимум 1-2 на ден.
10. Координати за връзка с Вас (skype, IRC, имейл и пр.). - Skype: live:simple03_4, Discord: Ŧเภєรรє#2691.
Потребителски аватар

HeaVenBorn
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Регистриран: пет, 14 юни 2019, 20:01
Никнейм: ..HeaVenBorn..
Потребителят се отблагодари:: 2 times
Контакти:

вт, 06 авг 2019, 09:31

Отхвърлен!
VERYSNEAKY! написа:
чет, 28 фев 2019, 20:26
3.7 Потребителят не може да регистрира повече от едно потребителско име! При проблем използвайте функцията на форума "Забравена парола" или се свържете с администратор за възстановяване на паролата. При злоупотреби с втори, трети и т.н. потребителски имена, на потребителя може да му бъде забранен достъпът до форума за неопределен период от време или завинаги. Промяна на потребителско име не се допуска! Всеки носи персонална отговорност за действията си.
Заключена

Върни се в “Конкурси за набиране на модератори”